Targi i wystawy - MURAT Poland

Szukaj
Nasi partnerzy:
New machines by:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Targi i wystawy

W dniach 27 - 29 września 2022 roku odbywały się targi branżowe Dusseldorf Aluminium w Niemczech, w której uczesniczyliśmy jako wystawca, prezentując maszyny HAffNER.
Mimo niesprzyjającej ekonomicznie sytuacji, tegoroczna wystawa zaowocowała dużą ilością odwiedzających z różnych stron świata.
Na naszym stoisku prezentowaliśmy przede wszystkim centra tnąco - obróbcze oraz obróbcze do profili z aluminium.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się centrum tnąco - obróbcze, model SC-220/80, które daje duże możliwości w zakresie cięcia i obróbki profili okiennych i drzwiowych z aluminium. Oferowana na wystawie cena wraz z programowaniem i uruchomieniem budziła szerokie zainteresowanie.
Nieoczekiwanym zainteresowaniem czieszyło się również małe (kompaktowe) centrum obróbcze MAC-140/50 do profili z aluminium. Dzięki zastosowaniu elektrowrzeciona o mocy 4,5 kW centrum jest bardzo wydajne oraz daje możliwość obróbki profili z PCV wraz z kształtownikiem stalowym. Obrotowy blat pozwala na obróbki na wszystkich płaszczyznach profili (0,90, 180 i 270 stopni).
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dusseldorf Aluminium 2022

Uczestnictwo w wystawie targowej BUDMA 2022 zaowocowało wyróżnieniem w postaci ZŁOTEGO MEDALU za zastosowanie innowacyjnego rozwiązania powtórnej optymalizacji w centrum tnąco - obróbczym do PCV. Kapituła doceniła rozwiązanie za innowacyjność w branży oraz uwzględnienie aspektów ekologicznych. Zastosowane algorytmy optymalizujące w maszynie powodują automatyczne pomiary profili oraz ich optymalizację w czasie rzeczywistym, uwzględniając każdy milimetr, który nie został uwzględniony w optymalizacji pierwotnej. Rozwiązanie to powoduje wrost zainteresowania maszynami, dzięki czemu będzie się ono pojawiało w nowych modelach centrów tnących i tnąco - obróbczych.

Reportaż z targów BUDMA 2022 w Poznaniu
Wypowiedź BUDMA 2022

Poznań, BUDMA 2022

Coroczne uczestnictwo w poznańskich targach stawia przed nami coraz większe wyzwania. Rosnące potrzeby polskiego rynku skłoniły do zaprezentowania najnowszego Centrum do cięcia i obróbki profili z PCV NR-241. Demonstrowane urządzenie wyposażono w stację załadunkową profili (do 10 sztang o maksymalnej długości do 6,5 mb), komorę cięcia wyposażoną dodatkowo w głowicę frezującą słupki, stację sortująco-transportową oraz głowicę obróbczą, w której dokonywane są wiercenia i frezowania otworów technologicznych w profilach. Ponadto głowica obróbcza wyposażona została w zestaw głowic do wkręcania wzmocnień stalowych

Reportaż z targów WinDoor Tech 2011 w Poznaniu

 

Realizując zaplanowane działania marketingowe oraz potrzeby naszych klientów, uczestniczyliśmy w wystawie targowej w Poznaniu w dniach: 29.01 - 01.02.2013 r. Tegoroczne stoisko prezentowało przede wszystkim mniejsze maszyny z zastosowaną technologią sterowania numerycznego oraz mniejsze narzędzia pneumatyczne ręczne oraz narzędzia do maszyn i urządzeń z zastosowaniem do PCV, aluminium i drewna.
Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska. Mamy nadzieję, że tendencje rynkowe i Państwa oczekiwania spowodują, że spotkamy się w Poznaniu w roku 2015.

Reportaż z targów WinDoor Tech 2013 w Poznaniu

Poznań, BUDMA 2013
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego