Aktualności - MURAT Poland

Szukaj
Nasi partnerzy:
New machines by:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności

W tej części aktualności chcemy zwrócić Państwa uwagę na filmy promujące nas samuch i naszych Partnerów. Dzięki temu chcielibyśmy zobrazować Państwu wielkość i jakość produkcji oraz reżimy pracy, w jakich produkowane są maszyny dostarczane przez nas na polski rynek. Naszą ideą jest zatarcie mitu o niskiej jakości produktów wytwarzanych w garażach. Wielu naszych Partnerów to produkcje w które mocno zaangażowane są kapitały zagraniczne wymuszające procedury ISO, normy jakości i bezpieczeństwa w powiązaniu z MD 2006/42/EC.
Mamy nadzieję, że filmy promocyjne przedstawią Państwu prawdziwy obraz producenta oraz warunków i technologii produkcji oraz asortyment.

OZCELIK

MURAT Poland Sp. z o.o. w II połowie 2023 roku rozpocznie budowę obiektu produkcyjno - magazynowego w Polsce zlokalizowanego w miejscowości Łubniki koło Białegostoku.
Dzięki rozpoczętej inwestycji możliwe będzie szersze i bardziej profesjonalne szkolenie kadr serwisowych oraz szybsze realizowanie zamówień Klientów i niższe koszty serwisu maszyn.
Budowane obiekty w swojej kubaturze skupiały będą pomieszczenia biurowo - szkoleniowe oraz powierzchnie produkcyjno - magazynowe.
Mamy nadzieję, że nowa infrastruktura przyczyni się do szybszych reakcji serwisowych w zakresie remontów maszyn i urządzeń oraz realizacji jeszcze śmielszych projektów z zakresu automatyki przemysłowej.

Obok dotychczasowego asortmentu maszyn firmy MURAT Machinery w roku 2016 wprowadziliśmy do sprzedaży maszyny i urządzenia firm: YILMAZ, NISAN i ARTIKON (szczegóły w dziale oferta).
Rozbudowując asortyment zyskaliśmy szerszą ofertę produktową, począwszy od prostych narzędzi ręcznych po zaawansowane technologicznie maszyny i linie produkcyjne.
Wprowadzenie nowych produktów do oferty wiąże się z faktem, iż staliśmy się wyłącznym dystrybutorem tych producentów na rynku polskim oraz autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Zapraszamy do odwiedzenia działu oferta.

Maszyny MURAT na usługach firmy ALUSET

Maszyny MURAT na usługach firmy TARYK z Torunia.
Firma TARYK to producent stolarki z PCV, której jakość prezentuje najwyższe standardy.
Precyzja cięcia i obróbek oraz zgrzewania profili i obróbka naroży muszą prezentować wysoką dokładność tych procesów.
Firma taryk zdecydowała się na zakup Centrum tnąco - obróbczego SC-220/40 z funkcją powtórnej optymalizacji oraz linię zgrzewająco - czyszczącą SL-2 z precyzyjną zgrzewarką czterogłowicową oraz stacją chłodzącą wykonującą automatycznie otwory dla klamki okiennej i frezującą kanał pod puszkę zasuwnicy. Procesy te wykonywane są w trakcie ochładzania naroży.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego