Aktualności - MURAT Poland

Nasi partnerzy:
New machines by:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności

W tej części aktualności chcemy zwrócić Państwa uwagę na filmy promujące naszych Partnerów. Dzięki temu chcielibyśmy zobrazować Państwu wielkość i jakość produkcji oraz reżimy pracy, w jakich produkowane są maszyny dostarczane przez nas na polski rynek. Naszą ideą jest zatarcie mitu o niskiej jakości produktów wytwarzanych w garażach. Wielu naszych Partnerów to produkcje w które mocno zaangażowane są kapitały zagraniczne wymuszające procedury ISO, normy jakości i bezpieczeństwa w powiązaniu z MD 2006/42/EC.
Mamy nadzieję, że filmy promocyjne przedstawią Państwu prawdziwy obraz producenta oraz warunków i technologii produkcji.

OZCELIK
YILMAZ

MURAT Poland Sp. z o.o. w II połowie 2013 roku rozpoczęła budowę obiektu logistyczno - serwisowego zlokalizowanego w miejscowości Łubniki koło Białegostoku.
Dzięki rozpoczętej inwestycji możliwe będzie szersze i bardziej profesjonalne szkolenie kadr serwisowych oraz szybsze realizowanie zamówień Klientów.
Budowane obiekty w swojej kubaturze skupiały będą pomieszczenia biurowo - szkoleniowe oraz powierzchnie magazynowe.
Mamy nadzieję, że nowa infrastruktura przyczyni się do szybszych reakcji serwisowych w zakresie remontów maszyn i urządzeń oraz realizacji jeszcze śmielszych projektów z zakresu automatyki przemysłowej.

Obok dotychczasowego asortmentu maszyn firmy MURAT Machinery w roku 2013 wprowadziliśmy do sprzedaży maszyny i urządzenia firm: OZCELIK, NISAN, KONIG i ARTIKON (szczegóły w dziale oferta).
Rozbudowując asortyment zyskaliśmy szerszą ofertę produktową, począwszy od prostych narzędzi ręcznych po zaawansowane technologicznie maszyny i linie produkcyjne.
Wprowadzenie nowych produktów do oferty wiąże się z faktem, iż staliśmy się wyłącznym dystrybutorem tych producentów na rynku polskim oraz autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Zapraszamy do odwiedzenia działu oferta.

 

Maszyny MURAT na usługach firmy ALUSET

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego