O nas - MURAT Poland

Szukaj
Nasi partnerzy:
New machines by:
Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

Firma MURAT Poland Sp. z o.o. zapoczątkowała swoją działalność w 2006 roku wprowadzając na rynek europejski produkty marki MURAT Machinery (obecnie HAffNER Machinery). Od początku działalności postawiliśmy duży nacisk na jakość wyrobów wykonanych zgodnie z obowiązującymi wymogami Dyrektywy Maszynowej oraz wyszkolony i odpowiedzialny serwis techniczny.
Priorytetem naszej działalności było od zawsze dokładne poznanie potrzeb klienta, doradztwo w zakresie ich spełnienia oraz odpowiedni dobór maszyn i technologii w nich zastosowanych. Tak więc działając zgodnie z zasadą od projektu do realizacji, staraliśmy się pozostawić zadowolenie na twrzach właścicieli, zarządów i pracowników wielu firm. Do dnia dzisiejszego wyposażyliśmy w maszyny mniejsze i duże zakłady produkcyjne, które swoje zadowolenie ukazały w referencjach.
Zapraszamy Państwa do współpracy.

MURAT Poland Sp. z o.o. w 2023 roku rozpocznie budowę obiektu logistyczno - serwisowego zlokalizowanego w miejscowości Łubniki koło Białegostoku.
Dzięki planowanej inwestycji możliwe będzie szersze i bardziej profesjonalne szkolenie kadr serwisowych oraz szybsze realizowanie zamówień Klientów.
Budowane obiekty w swojej kubaturze skupiały będą pomieszczenia biurowo - szkoleniowe, powierzchnie magazynowe oraz zaplecze remontowe.Dzięki inwestycji możliwe będzie dokonywanie napraw i remontów maszyn w jeszcze szerszym zakresie niż dotychczas, co znacząco wpłynie na obniżenie kosztów świadczonych usług.
Mamy nadzieję, że nowa infrastruktura przyczyni się do szybszych reakcji serwisowych w zakresie remontów maszyn i urządzeń oraz realizacji jeszcze śmielszych projektów z zakresu automatyki przemysłowej.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego